28 Ekim 2010

Yonca Gıda İle Bir Demlik Sohbet :)


Sevgili Sevil bizler için güzel bir organizasyona daha imza atmış.

Gerçi ben Ankara'daki buluşmaya evin sorunları nedeniyle istediğim halde katılamamıştım :(

Yonca Gıda ile birlikte hazırladıkları bu organizasyon ile 3 kişiye Yonca Gıda'dan hediye paketi gönderilecek. Ben şansınızı deneyin derim.

Yapmanız gerekenler burada açıklanmış.

Şimdi izninizle ben üzerime düşeni yapayım:


AYŞE TÜTER, BLOGGER'LAR İLE BİRARAYA GELDİ


Ayşe Tüter,İstanbul'lu bayanlar ile buluştu.

Yonca Gıda, İstanbul'lu blogger beyenlar ile ünlü yemek danışmanı Ayşe Tüter'i bir araya getirdi. Etkinlikte hem birlikte kahvaltı edip hem de Ayşe Tüter ile sohbet etme imkanı bulan blogger ların keyfine diyecek yoktu.


Yonca Gıda yetkililerinin yaptığı marka ve ürün tanıtımlarının ardından, Yonca Gıda ürün özelliklerinin anlatan Ayşe Tüter ayrıca ünlü tariflerini de sevenleri ile paylaştı. Bayanların yemeklerle ilgili tüm sorularını yanıtlayan Ayşe Tüter kendisine gösterilen yoğun ilgiden çok memnun kaldı.


İstanbul İTÜ Maslak kampüsü sosyal tesislerinde düzenlenen etkinliğe katılan Yonca Gıda yetkilileri "İzmir ve Ankara'dan sonra etkinliğimizin İstanbul ayağını da gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Diğer illerde de bu gibi etkinlikler gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Bunun içinde çalışmalarımız devam etmekte..." diyerek bu tür buluşmalarının diğer illerde de devam edeceğini belirttiler.

Hiç yorum yok: